Ievos Mackevičienės grožio dėžutės apžvalga | L’Occitane

Šią savaitę turėjau galimybę sudalyvauti L’Occitane organizuotame renginyje, kuriame buvo pristatyta nuostabiosios Ievos Mackevičienės grožio dėžutė! Renginys vyko jaukioje, prancūziško interjero kepyklėje “Liu Patty”. Gurkšnodamos kavą ir besimėgaudamos kepyklėlės skanėstais, su kitomis blogerėmis, išbandėme 5 mėgstamiausius Ievos grožio dėžutės produktus, skirtus veido ir kūno grožiui puoselėti. Žaviosios L’Occitane atstovės  plačiau papasakojo apie šių produktų teikiamą naudą, supažindino su produktų kvapais bei, žinoma, išmokė kaip teisingai tarti L’Occitane pavadinimą, haha!:)) Po dėžutės pristatymo visa kepyklėlė skendėjo bijūnų, vyšnių žiedų ir migdolų aromate, nes būtent šių kvapų produktai slepiasi Ievos grožio dėžutėje!

L’Occitane en Provence produktai labiausiai man patinka tuo, jog didžiausią dalį produkto sudėties sudaro aukštos kokybės natūralūs ingrediantai. Vietoj aliejų, gautų iš chemijos yra naudojami augaliniai aliejai, kadangi pastarieji turi geresnį ryšį su oda. Augaliniai ekstraktai, eteriniai aliejai, taukmedžio sviestas bei kiti natūralūs ingrediantai, suteikia L’Occitane produktams unikalumą ir aukščiausią kokybę!

New folder (7).jpg

2017-09-08 04.52.41 1.jpg

Pirmasis Ievos grožio dėžutės produktas – migdolų šveičiamasis muilas. Šį muilą jau yra tekę išbandyti pačiai, todėl drąsiai galiu rekomenduoti jį visoms ne tik dėl nuostabaus migdolų žiedų kvapo, bet ir dėl švelnių šveičiamųjų savybių, kurios visiškai nesausina odos. Migdolas yra puikiai žinomas dėl savo švelninamųjų savybių, todėl nusiprausus šiuo muilu oda tampa glotni ir atgavusi tonusą. 

2017-09-08 04.56.29 1.jpg

Antrasis produktas, tai bijūnų dušo želė “Pivoine flora”. Ši želė lengvai putoja ir švelniai prausia odą, išsaugodama natūralų epidermio sluoksnio drėkinimą. Sudėtyje yra bijūnų ekstrakto, kuris suteikia želei nuostabų bijūno žiedų aromatą!

2017-09-08 04.54.53 1.jpg

Trečiasis produktas grožio dėžutėje yra vyšnių žiedų rankų kremas. Būtent rankų kremai buvo pirmieji produktai, kuriuos aš pradėjau naudoti iš L’Occitane. Šios linijos rankų kremai man patinka tuo, jog jie puikiai įsigeria, o rankos nelieka riebaluotos! Kremas papildytas taukmedžio sviestu, todėl oda tampa pamaitina ir apsaugota nuo žalingo aplinkos poveikio. 

2017-09-08 04.53.49 1.jpg

Vyšnių aromatu kvepintis, ketvirtasis grožio dėžutės produktas – lūpų balzamas “Cherry blossom”. Tikriausiai niekaip neįsivaizduoju šaltojo metų sezono be lūpų balzamo, kai lūpas norisi drėkinti kas keletą minučių! Šis kvapnus lūpų balzamas praturtintas taukmedžių sviestu,  puikiai drėkina ir švelnina lūpas suteikdamas joms natūralų atspalvį.  

2017-09-08 04.51.23 1.jpg

Na, ir paskutinis, bet ne prasčiausias produktas – bijūnų veido kremas „Perfecting“ . Kremo sudėtyje yra bijūnų ekstrakto, kuris skaistina veido odą, tobulina odos pažeidimus bei gražina jos tekstūrą. Mineralinėmis optinėmis dalelėmis veido kremas sukuria tobulos odos išvaizdą! 

2017-09-05 04.29.55 3.jpg

Džiaugiuosi galėjusi pasidalinti šios grožio dėžutės turiniu su Jumis! Nepamirškite palepinti savęs šaltuoju metų sezonu, kai odai reikia ypatingos priežiūros norit ją išlaikyti sveiką bei švytinčią! Ievos grožio dėžutę galite įsigyti visą rugsėjo mėnesį, visose L’Occitane parduotuvėse arba internetu: www.lt.loccitane.com.

 

 

 

 

 

 

 

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s