Sunday morning pleasures | “Wellness” Protein Blend by Oriflame

Labas labas labas!

Po ilgokos pertraukos pagaliau ir vėl kimbu į savo taip mėgstamą veiklą – blogo įrašų rašymą! Sulaukiau klausimų kur dingau ir kodėl mano tinklaraštis toks apmiręs. Kas sekate mane jau nuo seniau, tikriausiai prisiminsite, jog rašiau apie universiteto baigimą ir savo “vietos po saule” ieškojimą. Taigi, nuo vasaros pradžios buvau pasinėrusi į darbo paieškas. Blogiausia buvo tas, jog baigtos studijos man visiškai nepatiko, o darbas su dokumentų archyvavimu ir kita sausa informacija man tiesiog varė siaubą! Galiu pasidžiaugti, jog visgi pavyko atrasti tokį darbą, kuriame galėčiau generuoti ir realizuoti savo kūrybines idėjas, o savo hobį paversti darbu! Tačiau apie tai plačiau papsakosiu kitame įraše.

Kaip ir daugelis Jūsų naujus metus pradėjau su naujais pažadais. Vienas jų – intensyviau sportuoti ir prisižiūrėti savo mitybą! Tikriausiai nieko šiuo pažadu nenustebinau..hahah! Nesu ekspertė mitybos reikaluose, tačiau po truputi stengiuosi dėmesingiau rinktis tai, ką įsidedu į lėkštę. Jei ir Tu nori sveikiau maitintis, tačiau nežinai nuo ko pradėti, turiu tau keletą patarimų.:)

Kaip jau visiems aišku – baltymai yra svarbūs mūsų organizme atkuriant ir pakeičiant pasenusias ląsteles naujomis. Tačiau pakeisti ląstelių neįmanoma be aminorūgščių, kurių turi augaliniai ir gyvūniniai baltymai. Pagrindiniai baltymų šaltiniai – gyvūniniai ir augaliniai produktai tokie kaip: varškė, žuvis, mėsa, kiaušiniai ir kt. Bet kasdien valgyti tą patį maistą man būtų tikra kančia, todėl atradau būdą to išvengti!

Neseniai mane pasiekė naujiena iš “Oriflame”. Tai baltymų mišinys, kuris užtikrina būtiną baltymų ir maistinių skaidulų kiekį organizme, nekeičiant mitybos įpročių! Šį natūralaus skonio mišinį be pridėtinio cukraus drąsiai galima įmaišyti kasdienį maistą: sriubas, salotas, košes ar sportinius gėrimus. Tad šio sekamdienio rytą sugalvojau pasidalinti super lengvu ir greitai paruošiamu baltyminių blynelių receptu, naudojant “Wellness” Protein Blend baltymų mišinį.:)

Ingredientai:

 • 4 kiaušinio baltymai
 • 1 kaušelio baltyminių miltelių
 • 1 šaukštas avižinių miltų
 • 3 braškės
 • Šokoladinio skonio padažas

Paruošimo eiga:

 1. Avižinius miltus, baltymų miltelius ir kiaušinio baltymus sudedu į blenderį ir sumalu iki tirštos masės. Įkaitinu keptuvę, papurškiu šiek tiek kokosų aliejaus ir su šaukšteliu formuoju blynelius. Kepu iš abiejų pusių keletą minučių, blyneliai turi gražiai paruduoti.
 2. Blynelius užpilu su šokolado padažu ir padekoruoju braškėmis.:)

Skanaus!
2018-03-03 05.49.24 2.jpg

2018-03-04 12.33.25 1.jpg

Iki greito,
K

 

2018-01-20 06.50.04 1.jpg

 

 

 

 

Advertisements

2 Comments Add yours

 1. Agnė says:

  Wow… Atrodo nuostabiai. Ačiū už šį receptą!

  Like

  1. Karolinamar says:

   Ačiū, Agne! ❤

   Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s