Ilgų ir sveikų plaukų paslaptis | Biofitus vitaminai

Ilgi, tamsūs plaukai jau tapo mano vizitine kortele, o į klausimą : „Ką darei, kad jie tokie ilgi užaugtų?“ turiu pasiruošusi atsakymą, kurį jau moku mintinai kaip du gaidelius, haha! 

Paklausus šio klausimo neretai tikimasi, jog imsiu pasakoti kokius plaukų šampūnus, kondicionierius ar kaukes naudoju. Deja, sveikų plaukų priežiūra, visų pirmiausia, prasideda visai ne nuo to. Stebuklus žadančios priemonės gali tik pagelbėti, kad plaukai atrodytų sveikesni nei yra, tačiau visas plaukų grožis ir stiprumas  prasideda puoselėjant juos iš vidaus.

2018-04-07 07.17.15 1.jpg

Numeris vienas norint turėti ilgus, sveikus plaukus – subalansuota mityba. Organizmui trūkstant vitaminų tokių kaip: geležies, kacio, silicio, B grupės vitaminų, vario dažnai susiduriama su plaukų slinkimu, galiukų slikinėjimu, žvilgesį praradusiais plaukais ir pan. Visus šiuos vitaminus galima gauti su maistu, tačiau dažnu atveju tenka naudoti maisto papildus ar vitaminus.

Aktyviai sportuojant maisto papildai yra tiesiog tikras išsigelbėjimas! O dar žinant, jog pavasaris yra vitaminų “badmetis” kitos išeities nelieka kaip tik susirasti sau tinkamus vitaminus. Norint užbėgti visoms problemoms už akių, jau kuris laikas geriu Biofitus vitaminus plaukams. Šių vitaminų sudėtį sudaro įvairių plaukus stiprinančių vitaminų ir mineralų kompleksas. Biofitus maisto papildų pagalba yra mažinamas plaukų slinkimas, kadangi sudėtyje yra kalcio, geležies, cinko, vario ir jodo. Viena geriausia šių vitaminų savybių yra ta, jog jie skatina plaukų augimą, tankumą bei stiprina plaukus dėl sudetyje esančių B grupės vitaminų, kurie aprūpina maistinėmis medžiagomis tiek galvos odą, tiek plaukų folikulus, stiprindami plaukus nuo pat šaknų!

2018-04-07 12.07.20 1.jpg

Vartojimas visiškai paprastas. Tik viena kapsulė per dieną, 3 mėnesių kursas po kurio patartina padaryti pertrauką. Rekomenduoju visoms, kurios nori ne tik sustiprinti plaukus, bet ir atsikratyti plaukų slinkimo bei paskatinti jų augimą.


Biofitus vitaminai.jpg

Kol nebuvau tinkamai susitvarkusi mitybos ir negėriau jokių vitaminų mano plaukai buvo silpni, išsišakojusiais galiukais. Taigi, nesu iš tų merginų laimėjusių genetinę loteriją ties plaukais, haha! Teko skirti daug dėmesio ir kantrybės stengiantis užsiauginti ilgus ir sveikus plaukus. Štai taip jie atrodė anksčiau:

received_324132114612437.jpg
Mano Instagram paskyroje @karolinaite rasit konkursą Biofitus plaukų vitaminams laimėti, tam kad pačios galėtumėte išbandyti ir įsitinkiti jų teikiama nauda! 🙂

Downloads1.jpg

Iki greito!

Karolina

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s