Mišrios odos priežiūra| L’Occitane Aqua Reotier linija

2018-04-29 07.14.22 1.jpg

Raminantis vandenyno ošimas, gaivumo pojūtis panirus į gėlą vandenį ir švara, kurią jaučiame ką tik išlipus iš jūros į smėlėtą paplūdimio pakrantę. Būtent tokiais pojūčiais apibūdinčiau naująją L’Occitane Aqua Reotier veido odos priežiūros liniją. Prisipažinsiu, kad prieš išmėgindama šias priemones šiek tiek nerimavau kaip mano oda priims šią drėkinamąją mineralų galią, nes turiu mišrią odą (oda greičiau riebaluojasi T zonoje, kuri apima nosį, kaktą ir smakrą). Tačiau galiu patikinti, kad Aqua Reotier liniją puikiai tinka ne tik sausai odai!

2018-04-29 08.24.49 1.jpg
Šią veido troškulį malšinančią liniją sudaro 5 priemonės – prausiamoji veido želė, drėkinamoji veido esencija, odos troškulį numalšinanti veido želė, drėkinantis veido kremas, nuo odos išsausėjimo gelbėjantis veido purškiklis. Visas šias priemones naudoju skirtingu paros metu. Tad šiandien, trumpai apžvelgsiu savo mišrios odos priežiūros rutiną naudojant L’Occitane Aque Reotier priemones!

2018-04-29 08.28.32 1.jpg

Mano ryto veido priežiūros rutina prasideda su Aqua Reotier prausiamąja veido želę, kuri lyg vandens banga pašalina visus nešvarumus ir riebalus nuo odos. Susiliejusi su vandeniu, vėsi želė tampa aksominėmis putomis, kurios švelniai ir švariai nuprausia odą bei neleidžia jai išsausėti. Po prausiklio nejaučiu tempimo ar traukimo pojūčio, ką dažniausiai pastebiu naudodama kitus prausiklius. Prausiklis sukurtas naudojant daug kalcio turintį Reotier šaltinio vandenį, kuris sustiprina viršutinį odos sluoksnį, išsaugodamas natūralią odos drėgmę. Taigi, mano mišriai odai visai nereikia rūpintis pertekliniu odos drėkinimu!

2018-04-29 08.26.19 1.jpg

Nuprausus veidą sekantis žingsnis mano rutinoje yra sudrėkinti ir paruošti odą makiažui! Šiam žingsniui naudoju Ultra Thirst-Quenching veido želę. Tai viena mano mėgstamiausių priemonių iš visos Aqua Reotier linijos. Ši odos troškulį malšinanti veido želė pripildyta tūkstančiais mikroburbuliukų, kurie suteikia mano veido odai tikrą gaivos pliūpsnį! Priemonės sudėtyje yra haliurono rūgšties, kuri padeda odai išlaikyti drėgmę bei atkuria jos gyvybingumą. Mano oda tampa  skaisti, sudrėkinta ir pagaliau pasiruošusi makiažui!

2018-04-29 08.29.43 1.jpg

Na, o šis drėkinamasis veido purškiklis mane gelbsti bet kur ir bet kada! Niekad nebūčiau pagalvojus apie patogesnę priemonę nei ši. Dienos eigoje, kai tik odai pritrūksta drėgmės pasitelkiu į pagalbą šį grožio vandenį, kuris sudrėkina odą ir suteikia jai komforto pojūtį. Neišmainoma priemonė vasaros sezono metu, kai odą išsausina saulės spinduliai ar išgairina vėjas. Nebijokite, šį purškiklį purkšti tiesiai ant makiažo, kadangi jis ne tik atgaivins, bet ir padės užfiksuoti makiažią ir išlikti jam ilgiau! 

2018-04-29 08.27.23 1.jpg

Na, o į mano vakaro odos priežiūros rutiną įsisuka Aqua Reotier drėkinanti veido esencija. Tiesa, prieš tai nuprausiu veidą su jau minėta prausiamąja veido žele. Kai veidas švarus ir gaivus sudrėkinu odą lengvos tekstūros, skysta esencija, kuri atgaivina po dienos pavargusią odą ir padeda jai įsisavinti drėgmę. Tiesa, šią esenciją naudoju tik ties žandais ir skruostikauliais, kur mano oda linkusi labiausia sausėti. Vengiu esenciją naudoti ant veido T zonos, tam, kad išvengčiau pernelyg susiriebalavusios odos ryte. Ši esencija turi savybę sustiprinti po to naudojamo drėkinančio veido kremo poveikį, todėl toms, kurios turi mišrią odą kaip aš, rekomenduoju priemonę tepti tik ant tų veido vietų, kurios yra linkusios sausėti. 

2018-04-29 08.30.55 1.jpg

Galiausiai savo vakaro veido rutinos priežiūrą užbaigiu drėkinančiu Ultra Thirst-Quenching veido kremu. Pasirinkau šį kremą naudoti vakare prieš miegą, nes priemonės konsistencija man pasirodė šiek tiek riebesnė nei prieš tai aprašytos veido želės. Baimindamasi, kad veidas po šio kremo gali greitai susiriebaluoti, šio kremo drėkinančią mineralų galia pasirinkau nakčiai. Kremo sudėtyje yra glicerino, kuris intensyviai drėkina odą ir lyg magnetas sugauna vandens molekules ant odos paviršiaus. Kremas sukurtas visų tipų odai, tačiau ypač tiks dehidratuotai ir išsausėjusiai odai.

Kiekviena Aqua Reotier veido priežiūros priemonė sukurta naudojant Prancūzijoje esantį Reotier šaltinio vandenį, kuriame yra 10 kartų daugiau kalcio nei terminiame vandenyje. Būtent dėl šio šaltinio vandens Aqua Reotier priemonės išsiskiria lengva, gaivia tekstūra, kuri lyg vandens gurkšnis numalšina odos troškulį bei padeda išlaikyti drėgmę odos ląstelėse. Priemonių sudėtyje (išskyrus prausiklį) yra haliurono rūgšties, kuri padeda atkurti odos gyvybingumą, skaistina ją ir suteikia natūralaus švytėjimo! 

Visas šias gamtos dovanas galite įsigyti čia: www.Loccitane.com

 

Iki greito,

Karolina

 

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s